Videoscop Live RazerNeck 3.0

To hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych zostalo teraz rozbudowane o dodatkowy mikrofon bezprzewodowy, który przyda się na każdej transmisji on-line oraz w trakcie prowadzenia zajęć gdzie niezbędne jest nagrywanie i odsłuchiwanie dźwięku. Przez wiele lat użytkowania nasi klienci pomogli nam w udoskonaleniu Videoscopu, dzięki czemu zdaje on egzamin na wielu zajęciach szkolnych.

Możesz oglądać prowadzone doświadczenia, na dużym ekranie monitora.
Możesz prowadzić zajęcia rewalidacyjne, bezpośrednio na ekranie monitora.
Możesz prowadzić zajęcia zdalne i hybrydowe, bezpośrednio na ekranie monitora.

To urządzenie łączy w sobie możliwości klasycznego wizualizera, ale jest znacznie poręczniejsze i przystosowane do potrzeb pracowni szkolnych.
Teraz możesz obserwować każde doświadczenie na dużym ekranie monitora. Oko kamery umieszczone na giętkim ramieniu zajrzy np. na ręce eksperymentu prowadzonego w dygestorium lub na stole laboratoryjnym a w innym momencie będzie obserwowało tworzenie preparatów mikroskopowych. W połączeniu z naszą serią monitorów interaktywnych i dodatkowemu oprogramowaniu, możesz również prowadzić zajęcia zdalne używając połączenia internetowego. Gdy np. prowadzisz zajęcia w klasie, videoscop live może przesyłać obraz (łącznie z udostępnieniem ekranu) i dźwięk z monitora i z pomocą bezprzewodowego mikrofonu do ustalonej grupy uczniów, którzy również mogą aktywnie brać udział w zajęciach. Dzięki swoim wyjątkowym parametrom videoscop live może pokazać obraz całej klasy uczestniczącej w zajęciach z zachowaniem pełnej ostrości obrazu oraz dźwięku. Urządzenie idealnie sprawdzi się też na zajęciach z dziećmi w ramach terapii rewalidacyjnych, gdzie np. za pomocą uruchomionej na monitorze interaktywnym aplikacji, uczeń może między innymi ćwiczyć artykulację wypowiedzi mówiąc do bezprzewodowego mikrofonu w Videoscopie, by chwilę później aplikacja odtworzyła zarejestrowany dźwięk. W ten sposób uczeń sukcesywnie poprawia swoje zdolności fonetyczne, wspomagany odsłuchiwaniem własnych wypowiedzi w połączeniu z interaktywnym obrazem i dźwiękiem odtwarzanym na ekranie dużego monitora dotykowego.

Cechy wyróżniające Videoscop Live RazerNeck:

• Brak jakiekolwiek konfiguracji, prosta obsługa.
  • Giętki uchwyt metalowy "gęsia szyja" (360/360) z solidnym mocowaniem do stołów prezentacyjnych, dygestoriów, monitora itp.
  • Bezprzewodowa transmisja dźwięku, z funkcją redukcji szumów na odległość do 20m.
  • Rozdzielczość video: full HD bardzo dobra jakość obrazu z automatyczną regulacja ostrości.
  • Złącze USB 2,0 brak potrzeby dodatkowa zasilania urządzenia.
  • Wbudowane oświetlenie: 12 białych LED-ów 5600 K z możliwością płynnej regulacji natężenia światła w 12 stopniowej skali.
  • Urządzenie można odłączyć od monitora i zamocować w dowolnym miejscu pracowni.
  • Na wyposażeniu specjalny uchwyt do mocowania z wybranymi monitorami z naszej oferty.
  • Mikrofon bezprzewodowy może być umocowany na klipsie który wpinamy w klapę marynarki lub koszuli.
  • Do zestawu dołączono uchwyt magnetyczny służący do postawienia bezprzewodowego mikrofonu na biurko.
  • Współpraca z systemami: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Wybrane systemy Android 7,0 lub nowsze.

UWAGA !

To urządzenie jest idealnie dopasowane do współpracy z kompatybilnymi monitorami interaktywnymi, jeśli chcesz wykorzystać wszystkie jego możliwości najlepiej skorzystaj z gotowych zestawów, które zawierają to urządzenie, lub podłącz videoscop live do dedykowanych monitorów (do zakupu oddzielnie).
SPRAWDŹ:

Dodatkowe funkcje w połączeniu z Monitorami serii Avtek

• Obraz wyświetlany na ekranie monitora bez potrzeby posiadania dodatkowego komputera,
  • Zapisywanie bezpośrednio w pamięci monitora konkretnych ujęć obrazu (zdjęć) na podzielonym ekranie (4 obrazy jednocześnie), z jednoczesną transmisją obrazu,
  • Możliwość współpracy z programami zainstalowanymi na monitorze wykrywającymi dźwięk, obraz,
  • Bieżące nanoszenie notatek "palcem" lub wskaźnikiem na transmitowany obraz oraz na zapisane zdjęcia.
  • Współpraca z programami do prowadzenia zajęć zdalnych lub konferencji np. ZOOM.
  • Transmisja dźwięku na odległość za pomocą mikrofonu bezprzewodowego.

Gwarancja:

• 2 lata gwarancji
  • Gwarantowany montaż z okablowaniem
  • Gwarantowane szkolenie u klienta

UWAGA:
    Skontaktuj się z nami by dobrać odpowiedni zestaw z monitorem i zyskać na funkcjonalności systemu. Jeśli skorzystasz z naszych zestawów dla szkół, otrzymasz lepsze warunki zakupu oraz dodatkowe oprogramowanie zainstalowane bezpośrednio na monitorze.

Pobierz specyfikację techniczną tutaj.