Class VR cyfrowaszkola

 

 

Wirtualna biblioteka 3D
na okulary VR - 3D.


Korzystaj z szerokiej biblioteki zasobów 3D w wirtualnej rzeczywistości,
na ekranie monitora interaktywnego lub dowolnego urządzenia mobilnego.
w poszczególnych zestawach możesz znaleźć:

 • Bezprzewodowe okulary wirtualnej rzeczywistości VR.
 • 2 lata gwarancji biznesowej dla edukacji.
 • Kontrolery bezprzewodowy.
 • Zbiorcze stacje ładowania z powerbankami.
 • Zamykana skrzynka transportowa.
 • Oprogramowanie z jednym z dziesięciu tematów edukacyjnych.
 • Komputer z systemem Windows typu OPS z monitorem interaktywnym.
 • Videoscop Live  dla efektu alternatywnej rzeczywistości z mikrofonem bluetooth.
 • Dwu letni abonament umożliwiający udostępnianie zasobów 3D na urządzenia mobilne oraz okulary 3D.
 • Szkolenie wraz z konfiguracją sprzętu na miejscu u klienta.
 

 

 

 

Nowoczesne bezprzewodowe okulary VR zasilane z powerbanków.

Dzięki temu są bardzo lekkie (tylko 189 g) i wygodne w użyciu. Ich niewielki rozmiar pozwala na łatwe i bezpieczne przechowywanie w dedykowanym woreczku płóciennym, lub w specjalnej skrzyni wyposażonej w powerbanki ze zbiorczą ładowarką.
Każdy powerbank to 5 000 mAh pojemności co pozwala na wiele godzin pracy z okularami. Szybka ładowarka dołączona do dużych zestawów naładuje powerbank w tylko 6 h.Każde okulary VR Vive Flow posiadają własną baterię pozwalającą na szybką wymianę zasilania nawet do 5 minut od informacji o słabej baterii, dzięki temu nie musisz przerywać swojej zabawy by wymienić powerbank na naładowany. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, pozwalające dużo większą elastyczność niż bateria wbudowana wewnątrz googli. Okulary są składane więc mieszczą się w większości szuflad i nie zabierają dużo miejsca. Jeśli będziesz chciał poszerzyć ten zestaw o kolejną parę okularów, możesz wyposażyć całą klasę o kolejne zestawy w wariancie 4 lub 2 szt. wraz z ładowarkami lub bez.

Regulacja ostrości.

Każde okulary zostały wyposażone w specjalną regulację ostrości obrazu., jeśli więc na co dzień nosisz okulary optyczne, możesz używać VIVE Flow bez swoich okularów a różnicę w ostrości regulować za pomocą specjalnych pierścieni. Obracaj pokrętła dioptrii, aby zoptymalizować widok w każdym obiektywie i uzyskać najlepszy poziom wyrazistości obrazu. Wymienna materiałowa wkładka w połączeniu z niezwykle lekkimi okularami daje niezapomniany, komfort który pozwala wiele godzin spędzić w wirtualnym świecie bez zmęczenia oczu i głowy. To nowoczesne rozwiązanie przekraczające możliwości większości googli VR spotykanych na rynku. Wystarczy raz założyć te okulary by nigdy nie myśleć o zakupie ciężkich i uciskających googli, które wymagają dodatkowych opasek czy zatrzasków by utrzymać się na Twojej zmęczonej ich wagą głowie.

 
 

Dopasowanie do kształtu twarzy.

Założenie i noszenie tych okularów jest naprawdę przyjemne, dzięki specjalnym elastycznym zausznikom, okulary łatwo przylegają do głowy i nie odczuwasz już dolegliwości od dłuższego używania tak jak w tradycyjnych goglach VR. Ten VR bardziej przypomina okulary niż gogle, a jego lekkość sprawia, że szybko zapominasz o noszeniu ich na głowie i łatwiej wchodzisz w imersję działającego na okularach oprogramowania. Konstrukcja okularów VIVE FLow pozwala na noszenie ich przez osoby w różnym wieku ponieważ same dopasują się do kształtu głowy nie uciskając zbytnio na wrażliwe miejsca, co w zwłaszcza w przypadku korzystania z funkcji relaksacyjnych tego VR jest bardzo istotne. W każdej chwili możesz też złożyć okulary do poręcznej przenośnej formy i wziąć je ze sobą na podróż czy wycieczkę klasową. To jaki komfort oferują te okulary może docenić tylko ta osoba, która je choć raz założyła i spróbowała ich możliwości. Sprawdź i przekonaj się sam umawiając specjalną prezentację kontakt.

Bezprzewodowy kontroler z dotykowym panelem

Okulary VIVE Flow to zestaw najnowszych osiągnięć technologicznych zawarty w tak małym urządzeniu. Możesz nimi sterować na trzy sposoby, za pomocą dołączonego kontrolera bezprzewodowego, za pomocą własnego telefonu komórkowego oraz za pomocą dłoni i multigestów.W tym zestawie dołączamy kontroler do każdego egzemplarza okularów ale sposób sterowania zależy wyłącznie od Ciebie. Kontroler jest mały poręczny i wyposażony touchpad dotykowy który działa jak kontroler analogowy. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna i pozwala na wykonywanie wielu czynności . Łącznie wyposażono go w pięć przycisków oraz wielofunkcyjny touchpad.Zasilanie odbywa się za pomocą wymiennych baterii, które są dołączone do każdego zestawu. Jak widzisz całe urządzenie zostało zaprojektowane dla długiego użytkowania i idealnie sprawdza się w warunkach szkolnych.

 
 

Oprogramowanie edukacyjne.

W tym zestawie zawarliśmy jeden z 9 tematów edukacyjnych, który możesz wybrać sam:
biologia zwierząt lub biologia roślin lub paelontologia lub chemia lub fizyka lub geologia lub astronomia lub geometria lub kultura. Każdą sekcję tematyczną możesz wykorzystywać na wiele kreatywnych sposobów np. poprzez wyświetlanie animacji grafik 3D oraz interaktywnych powiększeń (tryb zoom) na ekranie komputera z monitorem interaktywnym dołączonym do tego zestawu.

Funkcja udostępniania treści VR

Dzięki specjalnej funkcji udostępniania treści w programie Corinth 3D, możesz jako nauczyciel (właściciel licencji) w każdej chwili udostępnić kartę produktu na dowolne urządzenie mobilne wraz z trybem wirtualnej rzeczywistości oraz trybem alternatywnej rzeczywistości. Okulary VR HTC VIVE Flow dostarczą w tym przypadku dużo emocji i pozwolą na oglądanie pod każdym kontem i powiększeniem skomplikowanej budowy różnych elementów edukacyjnych. W naszych zestawach otrzymujesz dostęp tej funkcji na okres 2 lat, później sam zdecydujesz czy chcesz przedłużyć tę funkcję o kolejne lata.

 
 

Korzystanie z trybu Alternatywnej Rzeczywistości

Dzięki dodatkowemu urządzeniu Videoscop Live, możesz na dużym ekranie monitora korzystać z trybu alternatywnej rzeczywistości. To powoli ci na nałożenie różnych animowanych obiektów 3D, na obraz na żywo z sali lekcyjnej lub np. z powierzchni stołu laboratoryjnego. Taka zabawa pozwoli na większe odczucia i zrozumienie niektórych zjawisk naukowych i poprawi imersję i zaangażowaniu uczniów w lekcje tematyczne. Możesz też nagrać film lub zrobić zdjęcie do przygotowywanego referatu lub pokazać palcem wybrane zjawiska lub obiektu pod powiększeniem. Zobacz jak dużo możliwości daje korzystanie z tego specjalnego urządzenia (Videoscop Live).

Wieczysta licencja dla całej placówki.

Na każdy pakiet tematyczny Corinth 3D możesz otrzymać licencję wieczystą dla całej placówki edukacyjnej. Oznacza to że korzystanie z zakupionego pakietu tematycznego na kolejnych urządzeniach PC w swojej placówce edukacyjnej jest darmowe. Co więcej możesz w przyszłości dokupić pojedynczy pakiet edukacyjny i rozszerzyć swoja bibliotekę wirtualnej rzeczywistości o kolejne zasoby dla całej placówki. W tym zestawie otrzymujesz także dwu letni abonament na funkcję udostępniania treści na okulary VR i urządzenia mobilne dla całej placówki. Koszt kolejnego przedłużenia licencji jest w wyjątkowo przystępnej cenie (już od 200 zł brutto za 1 rok) i jest uzależniony od wybranego pakietu tematycznego szczegóły tutaj.

 

Zestaw komputerowy wraz z Monitorem dotykowym

Możesz wybrać zestaw, który zawiera dodatkowy komputer typu z systemem Windows pracujący w formie al-in-one na Monitorze interaktywnym 65'. Zastosowaliśmy takie rozwiązanie by zwiększyć zakres wykorzystania materiałów 3d na wielu zajęciach szkolnych. Dzięki takiej konfiguracji możesz korzystać z załączonych zasobów zarówno na okularach VR jak również na dużym ekranie monitora interaktywnego. Dodatkową korzyścią jest możliwość wykorzystania Videoscopu Live nie tylko do trybu Alternatywnej Rzeczywistości ale również do transmitowania obrazu i dźwięku z tradycyjnie przeprowadzanych zajęć.

Wirtualne spotkania online.

Każde okulary dołączone do zestawu posiadają możliwość skorzystania ze specjalnie zaprojektowanego trybu VIVE Sync. Jest to aplikacja, która umożliwia organizowanie spotkań, konferencji lub zajęć lekcyjnych w wirtualnej rzeczywistości w zdalny i bardzo imersyjny sposób. To bardzo proste: główny użytkownik planuje w kalendarzu spotkanie, wybiera swojego avatara i zaprasza gości. Goście reprezentowani przez własne avatary dołączają do spotkania (zarówno za pomocą okularów VR HTC jak również za pośrednictwem dowolnego urządzenia z przeglądarką internatową np. Tablet) by żywo uczestniczyć w interaktywnym spotkaniu. I tu zaczyna się najciekawsze bo prowadzący spotkanie może wyświetlać na dużym ekranie filmy i prezentacje, pisać na wirtualnej tablicy, prezentować obiekty 3D, prowadzić rozmowy w sposób w pełni wirtualny.
W tym zestawie każde okulary otrzymują darmowy dostęp do aplikacji VIVE Sync (wersja Lite), która umożliwia korzystanie z jej podstawowych funkcji, lecz wystarczy że prowadzący spotkanie skorzysta z płatnej wersji "enterprise" by cała grupa uczestników spotkania mogła korzystać ze wszystkich udogodnień. szczegóły tutaj.

 
   

Dodatkowe imersyjne aplikacje

Świat wirtualnej rzeczywistości na okularach HTC Vive Flow to wiele ciekawych aplikacji i sposobów na edukację i rozruszanie szarych komórek. W okularach znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które pomogą Ci rozluźnić ciało i umysł. Dla przykładu aplikacja Vivebrant to wirtualna kolorowanka w której sam tworzysz swój kolorowy świat wybierając w żywej scenerii kolory z ogromnej palety barw jednocześnie podróżując w różne środowiska i ekosystemy. Sceny obejmują: mieszkanie, wiatraki, ocean, serengeti, Wenecja, pałac, święto balonów, południowy Pacyfik, las deszczowy. Potter VR to tym czasem tworzenie swoich własnych arcydzieł ceramicznych w rożnych odcieniach, kształtach i wzorach. To wyjątkowy sposób na złagodzenie codziennego stresu i znalezienie wewnętrznego spokoju. Pieces and Peace pozwala na ćwiczenia w dopasowaniu kształtów i form w formie wciągającej łamigłówki, która ćwiczy nasze rozpoznanie kształtów i wzorów.
Zanurz się w świecie VR VIVE Flow by odkryć kolejne aplikacje podróżując w różne rejony świata za pomocą interaktywnych środowisk czy filmów VR 360. Bez zmęczenie odkrywaj nowe możliwości gdzie edukacja staje się bardziej angażująca i interaktywna, umożliwiając uczniom bardziej zaangażowane i praktyczne podejście do nauki.

 

 WYBIERZ JEDEN Z PONIŻSZYCH ZESTAWÓW

ZESTAW nr 1 (VR-1A)
Okulary VR wraz z wyposażeniem (zestaw uzupełniający)

Doposaż swoją pracownie VR w dodatkowe okulary, możesz też korzystać z nich niezależnie np. wybierając aplikacje takie jak: Vivebrant, Potter VR, Pieces and Peace lub z aplikacji do sporkań online w VR.
w zestawie:
   

 • Okulary wirtualnej rzeczywistości VR - 2 szt.
 • 2 lata gwarancji biznesowej dla szkoły - 2 szt.
 • Kontrolery bezprzewodowy - 2 szt.
 • Stacja ładowania z 2-ma powerbankami - 1 szt.

UWAGA !
Zestaw nie zawiera szkolenia, skrzyni zbiorczej oraz tematycznych programów edukacyjnych. Jest on przeznaczony jako pakiet uzupełniający do poniższych zestawów (VR-3A i VR4A) lub powinien być rozszerzony o kolejne elementy takie jak szkolenie czy jeden z zestawów Corinth3D by mógł w pełni realizować swoje założenia edukacyjne. Jednak każde z okularów mogą być wykorzystywane nie zależnie np. do prowadzenia spotkań online w wirtualnej rzeczywistości (Vive Sync) lub przez zastosowanie szeregu atrakcyjnych aplikacji np. "Vivebrant", "Potter VR", "Pieces and Peace" lub gier i filmów 360.

 

 

 

5 990,00
zł brutto
 

ZESTAW nr 2 (VR-2A)
Okulary VR wraz z wyposażeniem (zestaw uzupełniający)

Doposaż swoją pracownie VR w dodatkowe okulary, możesz też korzystać z nich niezależnie np. wybierając aplikacje takie jak: Vivebrant, Potter VR, Pieces and Peace lub z aplikacji do spotkań online w VR.
w zestawie:

 • Okulary wirtualnej rzeczywistości VR - 4 szt.
 • 2 lata gwarancji biznesowej dla szkoły - 4 szt.
 • Kontrolery bezprzewodowy - 4 szt.
 • Dwie zbiorcze stacje ładowania z 4 -roma powerbankami.
 • Zamykana skrzynka transportowa - 1 szt.

UWAGA !
Zestaw nie zawiera szkolenia oraz tematycznych programów edukacyjnych. Jest on przeznaczony jako pakiet uzupełniający do poniższych zestawów (VR-3A i VR4A) lub powinien być rozszerzony o kolejne elementy takie jak szkolenie czy jeden z zestawów COrinth3D by mógł w pełni realizować swoje założenia edukacyjne. Jednak każde z okularów mogą być wykorzystywane nie zależnie np. do prowadzenia spotkań online w wirtualnej rzeczywistości (Vive Sync) lub przez zastosowanie szeregu atrakcyjnych aplikacji np. "Vivebrant", "Potter VR", "Pieces and Peace" lub gier i filmów 360.

 

 

 

12 998,80
zł brutto
 

ZESTAW nr 2 (VR-3A)
Okulary VR wraz z wyposażeniem (podstawowy)

Skorzystaj z pełnego zestawu wirtualnej rzeczywistości by poznać złożone zagadnienia edukacyjne w wirtualnej i alternatywnej rzeczywistości. Funkcja udostępniania obrazów 3D pozwoli nauczycielowi na prezentacje uczniom skomplikowanych zagadnień edukacyjnych w świecie wirtualnej rzeczywistości lub na uczniowskich tabletach lub telefonach komórkowych.
w zestawie:

 • Okulary wirtualnej rzeczywistości VR - 4 szt.
 • 2 lata gwarancji biznesowej dla szkoły - 4 szt.
 • Kontrolery bezprzewodowy - 4 szt.
 • Dwie zbiorcze stacje ładowania z 4 -roma powerbankami.
 • Zamykana skrzynka transportowa - 1 szt.
 • Oprogramowanie z licencją bezterminową w jednym z dziesięciu tematów edukacyjnych.
 • Dwuletni abonament umożliwiający udostępniania zasobów 3D na urządzenia mobilne oraz okulary 3D.
 • Komputer z systemem Windows typu OPS z dużym monitorem interaktywnym.
 • Videoscop Live  dla efektu alternatywnej rzeczywistości z mikrofonem bluetooth.
 • Szkolenie wraz z konfiguracją sprzętu na miejscu u klienta.

UWAGA !
Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy by w pełni wykorzystać założone funkcjonowanie wokół zajęć edukacyjnych. W pakiecie uwzględniono jeden z 9 tematów edukacyjnych: do wyboru z : "biologia zwierząt" lub "biologia roślin" lub "paelontologia" lub "chemia" lub "fizyka" lub "geologia" lub "astronomia" lub "geometria" lub "kultura", oraz roczny abonament na funkcję udostępniania treści edukacyjnych na okulary VR lub urządzenia dotykowe. Jeśli jednak chcesz dodatkowo rozszerzyć swój pakiet o kolejne 9 tematów edukacyjnych, możesz skorzystać z naszej pełnej oferty na stronie.

 

 

 

35 990,00
zł brutto
 

ZESTAW nr 2 (VR-3A)
Okulary VR wraz z wyposażeniem (podstawowy)

Skorzystaj z pełnego zestawu wirtualnej rzeczywistości by poznać złożone zagadnienia edukacyjne w wirtualnej i alternatywnej rzeczywistości. Funkcja udostępniania obrazów 3D pozwoli nauczycielowi na prezentacje uczniom skomplikowanych zagadnień edukacyjnych w świecie wirtualnej rzeczywistości lub na uczniowskich tabletach lub telefonach komórkowych.
w zestawie:

 • Okulary wirtualnej rzeczywistości VR - 8 szt.
 • 2 lata gwarancji biznesowej dla szkoły - 8 szt.
 • Kontrolery bezprzewodowy - 8 szt.
 • Cztery zbiorcze stacje ładowania z 4 -roma powerbankami.
 • Zamykana skrzynka transportowa - 2 szt.
 • Oprogramowanie z licencją bezterminową w jednym z dziesięciu tematów edukacyjnych.
 • Dwuletni abonament umożliwiający udostępniania zasobów 3D na urządzenia mobilne oraz okulary 3D.
 • Komputer z systemem Windows typu OPS z dużym monitorem interaktywnym.
 • Videoscop Live  dla efektu alternatywnej rzeczywistości z mikrofonem bluetooth.
 • Szkolenie wraz z konfiguracją sprzętu na miejscu u klienta.

UWAGA !
Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy by w pełni wykorzystać założone funkcjonowanie wokół zajęć edukacyjnych. W pakiecie uwzględniono jeden z 9 tematów edukacyjnych: do wyboru z : "biologia zwierząt" lub "biologia roślin" lub "paelontologia" lub "chemia" lub "fizyka" lub "geologia" lub "astronomia" lub "geometria" lub "kultura", oraz roczny abonament na funkcję udostępniania treści edukacyjnych na okulary VR lub urządzenia dotykowe. Jeśli jednak chcesz dodatkowo rozszerzyć swój pakiet o kolejne 9 tematów edukacyjnych, możesz skorzystać z naszej pełnej oferty na stronie. Zestawy oprogramowania tematycznego to jednocześnie baza wydruków na drukarkę 3D, więc decydując się na ten zestaw będziesz w posiadaniu wyjątkowo przydatnych rozwiązań i funkcji.

 

 

 

48 999,00
zł brutto

Uwaga !
Dla pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakup tego zestawu mamy przygotowaną limitowana ilość drukarek 3D GRATIS ! O szczegóły zapytaj swojego doradcy lub skontaktuj się z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Free Joomla! templates by Engine Templates