• Druk 3d slajd 1

Drukowanie 3D zestaw szkolny

Drukarka 3D MakerBot SKETCH
która wchodzi w skład zestawu szkolnego wykorzystuje technologię FDM (Fused Deposition Modeling). Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w edukacji ze względu na bezpieczną i cichą pracę. Nowoczesne technologie takie jak druk 3D wspierają kreatywność, logiczne myślenie i są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Drukarka 3D w szkole służy do ćwiczenia umiejętności technicznych i promowania nauk ścisłych, a także do doskonalenia umiejętności pracy w grupie.

W skład zestawu szkolnego wchodzi:

• 1 drukarka MakerBot SKETCH 3D w pełni zgodna z wymaganiami projektu Laboratorium Przyszłości:
    • Zabudowane boki drukarki 3D
    • Łączność Wi-Fi
    • Zdalny podgląd wydruku – wbudowana kamera
    • Obszar roboczy – 15 x 15 x 15 cm
    • Kompatybilny slicer – dedykowane, intuicyjne oprogramowanie MakerBot Print
    • Gwarancja 12 miesięcy
    • Autoryzowany serwis na terenie Polski
    • SLA do 3 tygodni
    • Serwis i wsparcie techniczne w języku polskim
    • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Stolik pod drukarkę 3D,
  • Biodegradowalny filament PLA – 4,8 kg
  • Stół roboczy – 2 szt., zestaw narzędzi: szpachelka – 1 szt., cążki do usuwania podpór – 1 szt. i akcesoria
  • Baza modeli 3D – gotowe modele 3D dedykowane dla szkół, podzielone kategoriami według przedmiotów oraz dostęp do ogromnej bazy modeli 3D MakerBot Thingiverse: https://www.thingiverse.com/education
  • Dostęp do autorskiego podręcznika i kursu Druk 3D w klasie, opracowanego przez nauczycieli i specjalistów. Podręcznik w polskiej wersji językowej.
  • Dostęp do platformy e-learningowej SzkoleniaDruk3D.pl, gdzie w prosty sposób w formie wideo przedstawiony jest ogromny zakres wiedzy o wielu technologiach druku 3D.
  • Dostęp do platformy MakerBot Cloud™
  • Bezpośrednia integracja platformy projektowej TinkerCAD z drukarkami 3D MakerBot
  • Szkolenie startowe dla nauczycieli
  • Dedykowane, bardzo intuicyjne oprogramowanie MakerBot (kompatybilny z drukarką slicer z dostępem do podglądu wydruków)
  • Aplikacja MakerBot Connect na urządzenia mobilne
  • Wsparcie techniczne świadczone telefonicznie i mailowo przez okres 5 lat

Build Plate Touch Screen Enclosed chamber
Niezawodne wydruki na każdym razem

Podgrzewany i elastyczny stół

Podgrzewana platforma robocza zapewniająca bezpieczne i udane drukowanie oraz elastyczna powierzchnia ułatwiająca usuwanie gotowych wydruków.

Intuicyjny interface

Wygodny dotykowy ekran

Uruchamiaj, monitoruj i wstrzymuj wydruki swoich uczniów za pomocą intuicyjnego interfejsu, zaprojektowanego z myślą o łatwej nawigacji po drukowaniu 3D.

Przyjazny dla szkoły

Zamknięta komora robocza

Umieść swoją drukarkę w dowolnym miejscu w klasie, nie martwiąc się o ciekawskie ręce i drukuj ze spokojem dzięki filtrowi cząstek stałych zainstalowanemu w każdej drukarce.

Unboxing drukarki 3D MakerBot Sketch

Obsługa drukarki 3D MakerBot Sketch