ZESTAW INTERAKTYWNY
DYSORTOGRAFIAA

zainstalowane dodatkowe zasoby:
- program do zdalnego prowadzenie lekcji,
- pakiet zasobów: logorymy, logorytmy, ortorymy, itp.
- 0% VAT dla edukacji.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych I i indywidualnych bez potrzeby posiadania komputera.
W pełni samodzielnie może realizować wiele zadań np.
- indywidualna praca z uczniem
na zajęciach rewalidacyjnych,
- zdalna terapia i zajęcia lekcyjne we współpracy z Videoscopem Live,
- prowadzenia klasycznych zajęć lekcyjnych jako tablica do nanoszenia notatek,
Videoscop Live
Urządzenie służące do przesyłania obrazu i dźwięku, wykorzystywane między innymi do
- nagrywania dźwięku przy zajęciach indywidualnych z logopedii bezpośrednio z monitora,
- transmisji obrazu i dźwięku w trakcie zajęć zdalnych lub hybrydowych,
- prezentacji czynności manualnych lub doświadczeń w czasie rzeczywistym na obraz monitora,
Pakiet DYSORTOGRAFIA w tym:

- mTalent Czytanie sylabami cz1
- mTalent Czytanie sylabami cz2
gotowy do pracy na ekranie monitora dotykowego zestaw ćwiczeń.
- mTalent Ortografia gotowy do pracy na ekranie monitora dotykowego zestaw ćwiczeń. 1 szt.
- książka pt. „Orto-Rymy, czyli wierszowanie ułatwiające pisanie”
. 1 szt.
- poradnik metodyczny   1 szt.

Przy zakupie każdego kompletu zapewniamy darmowy zestaw narzędzi i pomocy

• Darmowe szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.

Dla kogo ?

Dla nauczycieli, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności językowej dziecka w wieku 6+, ze szczególnym uwzględnieniem sprawności w pisaniu zgodnym z zasadami ortografii.
Dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka.

Na ekranie dużego monitora interaktywnego (monitor w zestawie) można przeprowadzać ćwiczenia z użycie interaktywnego dotyku. Dołączony videoscop pomoże w transmisji na żywo
online obrazu z kamery, dźwięku z kamery oraz udostępniania ekranu.
Zestaw współpracuje z aplikacjami ZOOM, Microsoft Teams.

Zawartość:
- Monitor interaktywny 65'
- Videoscop Live
- PAKIET DYSORTOGRAFIA mTalent w tym:

Program mTalent Ortografia to:
• nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię,
• wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i element wspomagający na wszystkich etapach modelowego systemu pomocy terapeutycznej w związku z szeroko pojętymi trudnościami w nauce,
• najnowszy i najobszerniejszy interaktywny produkt do nauki ortografii na rynku,
• blisko 1200 ekranów multimedialnych z ćwiczeniami na różnym poziomie trudności (ćwiczenia typu: łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci (np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a przede wszystkim ćwiczenia oparte na tekście, kształtujące wrażliwość ortograficzną i nawyk prawidłowej pisowni), 230 kart pracy do wydruku, oraz szkolenie online z obsługi programów mTalent.
Przetestuj DEMO.

Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II to naturalne uzupełnienie istniejącej już części mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I, to kontynuacja przygody z czytaniem w przypadku dzieci nieco starszych, w tym przypadku z użyciem ćwiczeń inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych. Jest to zbiór ćwiczeń polegających na praktycznym kształtowaniu umiejętności czytania różnorodnych wyrazów (a dla uczniów starszych - dłuższych form tekstowych), uporządkowanych w kilkunastu zestawach.
Przetestuj DEMO cz1 i DEMO cz2.

UWAGA !
Jeśli chcesz zobaczyć działanie zestawu w praktyce umów się na darmową prezentację.
kontakt.

Pobierz wniosek na ten zestaw