Tablice edukacyjne

• Ciekawe i niepowtarzalne opracowania merytoryczne
  • Tematyczne layouty i spersonalizowane wykończenie

Tablice edukacyjne

Tablice edukacyjne to dobry i sprawdzony pomysł na przekazywanie wiedzy o świecie roślin i zwierząt.

Wyjątkowe fotografie, autorskie ilustracje, schematy,  opisy i ciekawostki przyrodnicze pozwalają w łatwy i szybko przyswajalny sposób zdobywać nową wiedze.  Plansze edukacyjne doskonale wspomagają efektywną naukę dzieci i młodzieży w przedszkolach czy szkołach.

Kładziemy silny nacisk, aby wiedza zawarta w tablicach była rzetelna i bogata merytorycznie, a fotografie wyjątkowe i unikatowe.

Jeśli chodzi o merytoryczno-edukacyjny aspekt naszych tablic, to przygotowane przez nas gotowe wzory stanowią jedynie bazę pod ostateczną wersję tablicy. Każdą z nich możemy zmodyfikować według życzenia: zmiana fotografii czy ilustracji, zmiana tekstu, dobór poszczególnych elementów czy sam layout.

Cechy charakterystyczne dla naszych tablic:

• Autorskie ilustracje i fotografie
  • Ciekawe i niepowtarzalne opracowania merytoryczne