Zajęcia Logopedyczne cz. 1

Seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej

• Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych,
    rewalidacyjnych i innych, mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych.
  • Blisko 2300 ekranów interaktywnych, ponad 400 kart pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności językowej dziecka.
  Zawartość programu mTalent. Zajęcia Logopedyczne cz. 1

• Aż cztery publikacje! (w tym 256-stronicowy poradnik metodyczny do programu, autorskie „Wyliczanki Logopedyczne” i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
  • Niemal 2300 ekranów interaktywnych i więcej niż 400 kart pracy do wydruku
  • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
  • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
  • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
  • Bezpłatne aktualizacje programu
  • Licencja bezterminowa-4 stanowiska

mTalent. Zajęcia Logopedyczne cz. 1 składa się z następujących działów:

• Głoski SZ, Ż, CZ, DŻ,
  • Głoski S, Z, C, DZ,
  • Głoski Ś, Ź, DŹ, Ć,
  • Głoski R, L,
  • Różnicowanie głosek
  • Różnicowanie S – Z
  • Różnicowanie C – DZ
  • Różnicowanie głosek szeregu syczącego
  • Różnicowanie SZ – Ż
  • Różnicowanie CZ – DŻ
  • Różnicowanie Z – Ż
  • Różnicowanie S – SZ
  • Różnicowanie L – J
  • Różnicowanie R – L
  • Różnicowanie głosek trzech szeregów
  • Tematyczne zajęcia logopedyczne (profilaktyka i zajęcia grupowe)

mTalent. Zajęcia Logopedyczne cz. 1 to:

• najnowszy i najobszerniejszy interaktywny produkt logopedyczny na rynku,
  • ponad 25 tytułów obejmujących materiał z różnych zakresów terapii logopedycznej,
  • jedyny produkt multimedialny z ćwiczeniami ze wszystkich etapów terapii głosek, a także dodatkowo z zakresu etapów ponadstandardowych,
  • prawidłowo dobrany i wyselekcjonowany materiał językowy (wg zasad doboru materiału lingwistycznego do terapii zaburzeń artykulacji),
  • produkt pozytywnie zaopiniowany i zrecenzowany,
  • produkt stworzony przez osoby z najdłuższą historią projektowania pomocy technologicznych wspomagających logopedów w Polsce,
  • materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym,
  • jedyny produkt interaktywny wspierający terapię logopedyczną działający na większości urządzeń i systemów operacyjnych (komputer, laptop, tablety, smartfony, tablice interaktywne).

Pakiet Logopedia EXPERT
zaglądamy do pudełka.

Możesz zamówić ten produkt w zestawie Logopedia pakiet Expert w skład którego wchodzi
Logopedia cz.1 i cz.2 dzięki temu zyskasz na cenie.
W ofercie znajdują się też zestawy wraz z monitorem i Videoscopem zapytaj o nie naszego przedstawiciela lub napisz do nas.

mtalent logopedia zrzut ekranu