Videoscop Live RazerNeck 3.0

To nowa odsłona videoscopu, która rozbudowaliśmy o nowe funkcje przydatne w każdej palcówec
edukacyjnej. Do zestawu został dołączony n=mikrofon bezprzewodowy, który posłuży do transmisji on-line
oraz np. na zajęciach logopedycznych.

• Mikrofon bezprzewodowy z uchwytem klapowym,
  • Dodatkowy biurkowy uchwyt magnetyczny,
  • Transmisja obrazu bezpośrednio na ekran monitora lub komputera.
  • Wysoka jakość obrazu full HD.
  • Wbudowany mikrofon.
  • Wbudowane światła LED z płynna regulacją natężenia.
  • Wygodne giętkie ramię.
  • Stabilne mocowanie w twardych powierzchni.
  • Możliwość przeprowadzanie zdalnych lekcji on-line w połączeniu z monitorem interaktywnym z serii Avtek*.

Zestaw dla Vlogera

Specjalnie dobrane urządzenia, które w pełni ze sobą współpracują więc pozwolą ci na zrealizowanie materiału filmowego i fotograficznego najwyższej jakości.
Jeśli zakupiłeś ten lub inny zestaw zachęcamy do skorzystania z naszych warsztatów szkoleniowych dla młodych vlogerów.

• Nagrywanie filmów i zdjęć w jakości HD,
  • W zestawie gimbal z dodatkową aplikacją na system Android.
  • Zestaw zawiera mikroport z bezprzewodowym mikrofonem.
  • Lampa LED z regulacją ciepłoty światła oraz z pilotem.
  • Stabilny statyw do robienia zdjęć.
  • Zestaw aplikacji za pomocą, których możesz np. przesłać materiał bezpośrednio na facebooka.

Radiowęzeł szkolny
i nagłośnienie hal sportowych

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania nagłośnienia dla różnych obiektów publicznych.
W ramach zleconych projektów dostarczamy odpowiednie urządzenia oraz instalujemy i szkolimy z obsługi całego rozwiązania.
W ofercie między innymi:

• Głośniki aktywne i pasywne do wewnętrznego i zewnętrznego zastosowania.
  • Tuby nagłośnieniowe do instalacji na dużych obiektach zewnętrznych.
  • Monitory z system zarządzania treścią do wykorzystania np. jako tablice ogłoszeniowe lub monitory reklamowe.
  • Wzmacniacze, miksery oraz dodatkowe moduły do instalacji stacjonarnej i mobilnej.
  • Systemy zarządzania obrazem i dźwiękiem.

Videoscop Live RazerNeck V 1.2

To hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych.
Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdej placówce szkolnej zwłaszcza we współpracy z monitorami interaktywnymi.

• Transmisja obrazu bezpośrednio na ekran monitora lub komputera.
  • Wysoka jakość obrazu full HD.
  • Wbudowany mikrofon.
  • Wbudowane światła LED z płynna regulacją natężenia.
  • Wygodne giętkie ramię.
  • Stabilne mocowanie w twardych powierzchni.