ZESTAW
Laboratorium cyfrowe przyszłości
FIZYKA obwody prądu Monitor-laboratorium PASCO.

zainstalowane dodatkowe aplikacje:
- baza wzorów fizycznych z opisami,
- zainstalowany program do prowadzenia cyfrowych doświadczeń za pomocą bezprzewodowych czujników PASCO z wbudowanymi szablonami i gotowymi scenariuszami doświadczeń.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania komputera.
Do kalkulacji zestawu zastosowano 0% Vat dla edukacji.

Urządzenie sterujące. Urządzenia z ekranem dotykowym do zbierania i przetwarzania danych kompatybilne z systemem PASCO oraz poniższym monitorem 1 szt.
Zestaw czujników bezprzewodowych PASCO:
Bezprzewodowy moduł czujnika prądu (EM-3534)
Bezprzewodowy czujnik napięcia (PS-3211)   1 szt.
Moduł narożny
Moduł prosty
Moduł trójnika
Moduł sprężynowy, wyłącznika i przełącznika
Moduł rezystora 10 omów, 33 omów, 100 omów   1 szt.
Moduł kondensatora   1 szt.
Moduł żarówki   3 szt.
Moduł potencjometru   1 szt.
Moduł silnika   1 szt.
Moduł LED   1 szt.
Moduł cewki 1000 zwojów
Moduł uchwytu baterii
Elementy zapasowe, przewody, kompas pojemnik do przechowywania   1 szt.

Powyższy zestaw służy do przeprowadzania doświadczeń z układami elektrycznymi w taki sposób by ułatwić uczniom poznawanie podstawowych zasad dotyczących obwodów prądu stałego i zmiennego. Moduły eliminują plątaninę przewodów i pozwalają uczniom budować układy, które wyglądają jak schematy obwodów, wzmacniając rozumienie koncepcyjne.

W ramach realizacji zapewniamy:

Zestaw
Laboratorium cyfrowe przyszłości
Fizyka obwodu prądu

W tym zestawie każdy moduł łączy się z sąsiednim mechanicznie na wsuwane zaczepy. Następnie wkłada się zworę, która podkreśla, że ​​zostało wykonane połączenie elektryczne. Moduły są całkowicie samowystarczalne i można je zbudować w dowolnym miejscu i na dowolnej powierzchni. Można je także przenosić oraz demonstrować uczniom w dowolnym położeniu, na przekład pionowo.

Ten zestaw pozwala również na wyświetlanie wszystkich wyników z eksperymentów bezpośrednio na dużym ekranie monitora. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej każdy uczeń w klasie może bez trudu przeprowadzić dowolny eksperyment, pokazując go na ekranie monitora.
Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu można stworzyć transmisję prowadzonych eksperymentów online a tym samym prowadzić zajęcia zdalne i hybrydowe (zapytaj o szczegóły naszych doradców).

Pamiętaj że zyskujesz konkretne korzyści:

• bezprzewodowe prowadzenie doświadczeń,
  • wyświetlanie obrazu oraz wyników na żywo z prowadzonych eksperymentów na dużym ekranie,
  • transmisję online na żywo obrazu z prowadzonych eksperymentów i ich wyników.
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe programy np. interaktywny układ słoneczny,

Chcesz skorzystać z dotacji na ten zestaw ?

Pobierz wniosek na ten zestaw

Zestaw Fizyka prądu to pomoc dydaktyczna zaprojektowana po to, by ułatwić uczniom poznawanie podstawowych zasad dotyczących obwodów prądu stałego i zmiennego. Moduły eliminują plątaninę przewodów i pozwalają uczniom budować układy, które wyglądają jak schematy obwodów, wzmacniając rozumienie koncepcyjne..