KOMPLETNY ZESTAW
Nauka programowania dla szkół średnich
Monitor-videsocop-zestaw VEX IQ super kids.

zainstalowane dodatkowe aplikacje:
- program dla początkujących programistów,
- gotowe narzędzie online do programowania wirtualnego (VR) robota,

Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania dodatkowego komputera.

Videoscop Live RazerNeck

Hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych.

Długie giętkie ramię urządzenia z osadzoną kamerą HD pozwala na prezentację na żywo prowadzonego ćwiczenia na ekran Monitora wraz z możliwością zapisywania obrazu i opisywania odręcznymi własnymi notatkami. 1 szt.
Zestaw VEX IQ super kids w tym: Pełny komplet dla klasy z elementami, mechanizmami, czujnikami i motorami przygotowany do nauki programowania.j 1 kpl.
Elektronika do programowania robotów i sterowania bezprzewodowego.

Silniki i koła, aby wprawić robota w ruch

Części strukturalne, aby połączyć twoje dzieło.
Czujniki pozwalają robotowi reagować na otaczający go świat.

Powyższy zestaw służy do wprowadzania klasy w podstawy programowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy lub wyjaśnimy szczegóły.

W ramach realizacji zapewniamy:

Zestaw
Nauka programowania dla szkół średnich
Monitor-videsocop-zestaw VEX IQ super kids.

VEX IQ przeznaczony jest dla uczniów w wieku 8-14 lat, umożliwiając im naukę robotyki w klasie zarówno dzięki współpracy jak i rywalizacji. Zajęcia takie zwiększają zaangażowanie, ale i inspirują uczniów, którzy dzięki STEM mogą rozwinąć swoją kreatywność i pomysłowość.
W połączeniu z monitorem interaktywnym oraz videsocopem live, każdy nauczycieli zyskuje nowe możliwości np. wyświetlanie programu online na ekranie dużego monitora i programowanie virtualnego robota, transmisja całości lekcji z obrazem i dźwiękiem z klasy oraz udostępnianiem ekranu monitora.

Pamiętaj że zyskujesz konkretne korzyści:

• prowadzenie bezpiecznych wirtualnych laboratoriów tematycznych,
  • wyświetlanie realnych doświadczeń na żywo na dużym ekranie,
  • transmisję online na żywo obrazu z prowadzonych wirtualnych laboratoriów
    i realnych doświadczeń.
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe programy np. interaktywny układ słoneczny, tablica Mendelejewa.

System Robota IQ:

• Zaprojektowany, aby uczyć STEM;
  • Części łączące się ze sobą są idealne dla młodych konstruktorów;
  • Roboty szkolne są szybkie do zbudowania i uczenia się wyodrębnieniem poszczególnych struktur budowy ciała człowieka;
  • Roboty na zawody są bardziej wytrzymałe i ekscytujące.٠Wcześniejsze doświadczenie w robotyce nie jest wymagane;
    System VEX IQ zawiera plastikowe, zatrzaskowe elementy zaprojektowane specjalnie z myślą o zręczności młodych dłoni. Uczniowie mogą z łatwością zbudować swojego pierwszego robota, a szeroka gama dodatkowych części oznacza, że uczniowie,w miarę uczenia się, mogą zbudować robota, który jest większy, mocniejszy i bardziej funkcjonalny.

VEX IQ Super Kit przenosi edukacyjną robotykę na wyższy poziom. Uczniowie mogą używać znanego ręcznego kontrolera z wstępnie zaprogramowanym kodem, aby sterować robotem zaraz po wyjęciu z pudełka lub zaprogramować go tak, aby działał autonomicznie dzięki dodatkowym, inteligentnym czujnikom. Podczas gdy dołączone instrukcje Clawbot IQ pomagają uczniom z łatwością zbudować pierwszego robota, szeroki wybór dodatkowych dołączonych części oznacza, że zespół uczniów może zbudować robota, który jest większy, mocniejszy i bardziej funkcjonalny.

Otrzymałeś dotację ?