Multimedialna pracownia językowa

Stworzenie kompletnego rozwiązania, które jednocześnie jest funkcjonalne i łatwe w obsłudze, to zadanie wymagające. Jednak udało nam się osiągnąć ten cel, co pozwala nam teraz zaproponować Państwu profesjonalne wyposażenie sal językowych, zarówno w szkole podstawowej, średniej, jak i prywatnej szkole językowej.

Pracownia Językowa Multimedialna zapewnia inspirujące i skuteczne warunki nauki nawet dla licznej grupy uczniów. Dzięki starannie opracowanemu oprogramowaniu, sprawdzonym rozwiązaniom technicznym oraz przemyślanemu układowi mebli, nauka języka obcego staje się równie efektywna, co w prywatnej szkole językowej.

Przy wyborze naszego wyposażenia do sali językowej, otrzymują Państwo liczne korzyści.

Wśród nich warto wymienić:

– inspirującą i skuteczną naukę w przypadku licznej grupy uczniów

– starannie opracowane oprogramowanie

– sprawdzone rozwiązania techniczne

– przemyślany układ mebli.

Wszystkie funkcje i usprawnienia w naszych pracowniach mają praktyczne zastosowanie, opracowane zarówno przez naszych ekspertów, jak i dzięki konsultacjom z użytkownikami. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować wyposażenie pracowni języka angielskiego czy niemieckiego do potrzeb uczniów w każdym wieku, niezależnie od tego, czy to pracownia językowa w szkole podstawowej czy dla szkół prywatnych. Zawsze przygotowujemy indywidualne rozplanowanie przestrzeni oraz dobieramy niezbędny sprzęt. Dzięki naszym usługom, wyposażanie szkół w profesjonalne sale do nauki języków obcych przestaje być problematyczne.

Najważniejsze funkcje pracowni językowej obejmują:

• Sterowanie wszystkimi funkcjami z dowolnego komputera.
  • Zaawansowany program do sterowania pracownią.
  • Rozbudowane 4 tryby pracy: Praca indywidualna, Jedna grupa, Wiele grup, Pary.
  • Kontrola dostępu za pomocą loginu i hasła.
  • Dowolne łączenie w grupy: pary, trójki, czwórki, piątki itp. – pełna swoboda!
  • Graficzne rozróżnianie grup.
  • Przyjazny, intuicyjny interfejs.
  • Zasilanie stanowisk uczniowskich bezpiecznym napięciem.
  • Studio wymowy pełniące funkcję m.in. magnetofonu cyfrowego.
  • Moduł realizujący 4 tryby symulacji zakłóceń z możliwością dodawania kolejnych.
  • Moduł cyfrowej regulacji siły głosu.
  • Moduł tłumaczeń symultanicznych.
  • Wbudowany moduł cyfrowego przesyłania dźwięku – NOWOŚĆ! Jako jedyna pracownia oferujemy taką funkcję! Każda grupa lub para może jednocześnie słuchać zupełnie innego nagrania przesyłanego z komputera nauczyciela!