Zaburzenia przetwarzania słuchowego

Zestaw interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe

• Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.
  • Ponad 700 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.

Zawartość programu mTalent. Zaburzenia przetwarzania słuchowego

• Aż trzy publikacje! (w tym 100-stronicowy poradnik metodyczny do programu i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
  • Ponad 700 ekranów interaktywnych, a także zbiór kart pracy do wydruku
  • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
  • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
  • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
  • Bezpłatne aktualizacje programu

mTalent. Zaburzenia przetwarzania słuchowego składa się z następujących działów:

• Lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków
  • Identyfikacja i dyskryminacja dźwięków
  • Rozpoznawanie cech dźwięków
  • Czasowe aspekty słyszenia
  • Rozumienie mowy w obecności dystraktorów
  • Rozumienie mowy zniekształconej
  • Rozmaitości
  • Wyzwania słuchowe

mTalent. Zaburzenia przetwarzania słuchowego to:

• bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój wyższych funkcji słuchowych, a także wspierających rozwój uwagi i pamięci opartej na analizatorze słuchowym,
  • świetna propozycja do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych,
  • program przeznaczony dla terapeutów, w tym dla logopedów, pedagogów i nauczycieli pracujących z uczniami w wieku wczesnoszkolnym z trudnościami w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych,
  • uzupełnienie pierwszej części programu mTalent Percepcja słuchowa, a także odrębny program służący do stymulacji wyższych funkcji słuchowych.