STOŁY NA STOŁÓWKĘ
w różnych kształtach i konfiguracjach

Rozmieszczenie stołów, to ważny element projektowania stołówki. Najczęściej w założeniach należy uwzględnić kształt i wymiary pomieszczenia, które musi pomieścić odpowiednią liczbę uczniów. W naszej ofercie dysponujemy różnymi kształtami stołów, które możne zestawiać w dowolnych konfiguracjach tak by osiągnąć zamierzany efekt.
Wszystkie produkty w tej kategorii są wykonane z solidnych materiałów oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i normy.
Warianty kształtów:

• Koło, okrągłe stoły z regulacją wysokości przeznaczone głównie do przedszkoli,
  • Kwadrat, prosty regulowany stół w wariancie przedszkolnym i szkolnym,
  • Prostokąt, dwa standardowe wymiary z regulacja wysokości,
  • Trapez, idealny do ustawień pod kątem lub tworzenia wysp i dużych powierzchni,
  • Trójkąt, regulowany stół przydatny w łączeniach poszczególnych konfiguracji stołów.

STOŁY NA ŚWIETLICE I STOŁÓWKI SZKOLNE

Stoliki przedszkolne SMART

To kolekcja stolików przedszkolnych o różnych kształtach i kolorystyce blatów. Stoliki posiadają metalowe lub drewniane nogi z możliwością regulacji wysokości. Dostępne kształty: Koło, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, trapez. Dla zachowania bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników zastosowano zaokrąglone krawędzi blatów.
Produkt posiada certyfikaty zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02, PN-EN 1720-2+A1:2016-02.

Stoliki świetlicowo - stołówkowe CLASSIC

To kolekcja stolików świetlicowo - stołówkowych o różnych kształtach i kolorystyce blatów. Stoliki posiadają metalowe nogi z możliwością regulacji wysokości. Dostępne kształty: kwadrat, prostokąt, w dwóch wariantach wymiarowych, trapez oraz trójkąt.

Stoliki świetlicowo - stołówkowe MOVE

To kolekcja mobilnych stolików świetlicowo - stołówkowych o różnych kształtach i kolorystyce blatów. Stoliki posiadają metalowe nogi zakończone kółkami umożliwiającymi ruch po powierzchniach twardych i miękkich. Dostępne kształty: kwadrat, prostokąt, w dwóch wariantach wymiarowych, trapez oraz trójkąt.

Ławki szkolne BANKO

To kolekcja jedno i dwuosobowych ławek szkolnych z regulacją wysokości. Banko wyróżnia solidna konstrukcja stelaża wykonanego z profilu metalowego pomalowanego farbą proszkową w wybranej kolorystyce oraz możliwości regulacji nachylenia blatu.

Możliwe ustawienia stolików

Dostępna kolorystyka ławek i stolików