Videoscop Live RazerNeck

To hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych.
Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdej placówce prowadzącej zajęcia edukacyjne zwłaszcza we współpracy z monitorami interaktywnymi.

Możesz oglądać prowadzone doświadczenia, na dużym ekranie monitora.
Możesz prowadzić zajęcia rewalidacyjne, bezpośrednio na ekranie monitora.
Możesz prowadzić zajęcia zdalne i hybrydowe, bezpośrednio na ekranie monitora.

To urządzenie łączy w sobie możliwości klasycznego wizualizera, ale jest znacznie poręczniejsze i przystosowane do potrzeb pracowni szkolnych.
Teraz możesz obserwować każde doświadczenie na dużym ekranie monitora. Oko kamery umieszczone na giętkim ramieniu zajrzy np. na ręce eksperymentu prowadzonego w dygestorium lub na stole laboratoryjnym a w innym momencie będzie obserwowało tworzenie preparatów mikroskopowych. W połączeniu z naszą serią monitorów interaktywnych i dodatkowemu oprogramowaniu, możesz również prowadzić zajęcia zdalne używając połączenia internetowego. Gdy np. prowadzisz zajęcia w klasie, videoscop live może przesyłać obraz i dźwięk z monitora i mikrofonu (łącznie z udostępnieniem ekranu) do ustalonej grupy uczniów, które również mogą aktywnie brać udział w zajęciach. Dzięki swoim wyjątkowym parametrom videoscop live może pokazać obraz całej klasy uczestniczącej w zajęciach z zachowaniem pełnej ostrości obrazu oraz dźwięku. Urządzenie idealnie sprawdzi się też w zajęciach z dziecmi w ramach terapii rewalidacyjnych, gdzie np. za pomocą uruchomionej na monitorze interaktywnym aplikacji, uczeń może między innymi ćwiczyć artykulację wypowiedzi mówiąc do wbudowanego mikrofonu w Videoscopie, by chwilę później aplikacja odtworzyła zarejestrowany dźwięk. W ten sposób uczeń sukcesywnie poprawia swoje zdolności fonetyczne, wspomagany odsłuchiwaniem własnych wypowiedzi w połączeniu z interaktywnym obrazem i dźwiękiem odtwarzanym na ekranie dużego monitora dotykowego.

Cechy wyróżniające Videoscop Live RazerNeck:

• Brak jakiekolwiek konfiguracji, prosta obsługa.
  • Giętki uchwyt metalowy "gęsia szyja" (360/360) z solidnym mocowaniem do stołów prezentacyjnych, dygestoriów, monitora itp.
  • Rozdzielczość video: full HD bardzo dobra jakość obrazu z automatyczną regulacja ostrości.
  • Wbudowany mikrofon stereo, z funkcją redukcji szumów.
  • Dodatkowy  mikrofon z uchwytem magnetycznym,
  • Złącze USB 2,0 brak potrzeby dodatkowa zasilania urządzenia.
  • Wbudowane oświetlenie: 12 białych LED-ów 5600 K z możliwością płynnej regulacji natężenia światła w 12 stopniowej skali.
  • Urządzenie można odłączyć od monitora i zamocować w dowolnym miejscu pracowni.
  • Na wyposażeniu specjalny uchwyt do mocowania z wybranymi monitorami z naszej oferty.
  • Współpraca z systemami: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Wybrane systemy Android 7,0 lub nowsze.

UWAGA !

To urządzenie jest idelanie dopasowane do współpracy z kompatybilnymi monitorami interaktywnymi, jeśli chcesz wykorzystać wszystkie jego możliwości najlepiej skorzystaj z gotowych zestawów, które zawierają to urządzenie, lub podłącz videoscop live do dedykownych monitorów (do zakupu oddzielnie).
SPRAWDŹ:

Dodatkowe funkcje w połączeniu z Monitorami serii Avtek

• Obraz wyświetlany na ekranie monitora bez potrzeby posiadania dodatkowego komputera,
  • Zapisywanie bezpośrednio w pamięci monitora konkretnych ujęć obrazu (zdjęć) na podzielonym ekranie (4 obrazy jednocześnie), z jednoczesną transmisją obrazu,
  • Możliwość współpracy z programami zainstalowanymi na monitorze wykrywającymi dźwięk, obraz,
  • Bieżące nanoszenie notatek "palcem" lub wskaźnikiem na transmitowany obraz oraz na zapisane zdjęcia.
  • Współpraca z programami do prowadzenia zajęć zdalnych lub konferencji np. ZOOM.

Gwarancja:

• 2 lata gwarancji
  • Gwarantowany montaż z okablowaniem
  • Gwarantowane szkolenie u klienta

UWAGA:
    Skontaktuj się z nami by dobrać odpowiedni zestaw z monitorem i zyskać na funkcjonalności systemu. Jeśli skorzystasz z naszych zestawów dla szkół, otrzymasz lepsze warunki zakupu oraz dodatkowe oprogramowanie zainstalowane bezpośrednio na monitorze.

Pobierz specyfikację techniczną tutaj.