Class VR cyfrowaszkola

Wirtualna rzeczywistość dla edukacji
Class VR

Kompletny zestaw do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości.
W zestawie:

• Okulary wirtualnej rzeczywistości VR - 8 szt.
  • Kontrolery ręczne USB - 8 szt.
  • Kostka QR do nawigacji obrazami 3D - 8 szt.
  • Zamykana skrzynka transportowa ze zbiorczym systemem ładowania okularów.
  • Oprogramowanie z darmowymi zasobami do wirtualnej rzeczywistości.
  • 1 rok licencji na dodatkowe zasoby wirtualnych lekcji.
  • Konfiguracji i szkolenie u klienta z obsługi systemu.

zł brutto

Kompletne rozwiązanie VR dla edukacji.

ClassVR zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do dostarczania ekscytujących i ciekawych doświadczeń edukacyjnych VR, VR 360 i AR.
Okulary wraz z dołączonym kontrolerem i słuchawkami umożliwiają nauczycielom szybki i łatwy dostęp do treści programu nauczania i zarządzanie każdym zestawem słuchawkowym podczas lekcji. Co więcej, wszystkie nasze zestawy są dostarczane w wytrzymałej praktycznej etui skrzyni do przechowywania i zbiorczego ładowania okularów, które zapewniają bezpieczeństwo i gotowość do użycia przez cały czas.

W zestawie znajdziesz między innymi:

• Gogle VR wraz ze słuchawkami - 8 szt.
  • Kontrolery ręczne podłączane poprzez port USB - 8 szt.
  • Kostki QR do alternatywnego sterowania wyświetlanym obrazem VR - 8 szt.
  • Skrzynię do przechowywania oraz zbiorczego ładowania zestawu - 1 szt.
  • Darmowe zasoby w postaci plików 3D oraz VR dostępne bez ograniczenia czasowego.
  • Dodatkowe zasoby tematyczne z zawartości VR, obrazy 360 i AR. (1 rok licencji dostępowej).

VR 360.

Badaj sceny wirtualnej rzeczywistości, nawiguj i doświadczaj wirtualnych światów za pomocą okularów ClassVR.
Zanurz uczniów w nauce dzięki scenom VR, które można eksplorować
Sceny do eksploracji umożliwiają uczniom poruszanie się, odkrywanie i podróżowanie po wirtualnych światach i środowiskach za pomocą zestawu wirtualnej rzeczywistości ClassVR i kontrolera ręcznego.
Każda scena ma wiele rzeczy do zbadania, wyjaśnienia i odkrycia oraz zapewnienia ciekawej nauki w bardzo wciągający sposób. Nasze eksplorowalne sceny VR zawierają wiele interesujących miejsc, dzięki czemu nauczyciele mogą zadawać uczniom pytania promujące niezależne uczenie się i dyskusje grupowe na wiele tematów z programu nauczania.

Kontroluj wirtualną rzeczywistość.

Do każdych okularów otrzymasz:

• Kontroler ręczny podłączany do portu USB.
  • Kostkę QR, która znacznie ułatwi operowanie obrazami 3D w VR.

Nasze zestawy ClassVR są dostarczane z przewodowym ręcznym kontrolerem USB, dzięki czemu uczniowie mogą łatwo kontrolować i poruszać się po interfejsie zestawu słuchawkowego, eksplorować wirtualne sceny i wchodzić w interakcję z treściami VR i AR. Innowacją jest jednak operowanie oglądanym obrazem 3D za pomocą kostki QR, dzięki niej możesz w dłoni obracać i przybliżać np. model wirtualnego serca by przyjrzeć się szczegółom.

Taka forma zapoznania się z nieznanymi dotąd środowiskami i obiektami to doświadczenie na dotąd nieznanym poziomie. Dzięki takim doznaniom uczniowie mogą obejrzeć i zapoznać się materiałem dydaktycznym by znacznie więcej zapamiętać i nauczyć się poprzez własne doświadczenie.
Korzystając z zestawów VR możesz:

• Przekazać wiedzę w znacznie ciekawszy i zaangażowany sposób.
  • Pokazać przestrzenie i rzeczy które w tradycyjnej formie są trudne do pokazania.
  • Budować poznanie świata poprzez własne wirtualne indywidualne doświadczenia uczniów.
  • Angażować dzieci dotychczas mało zaangażowane w aktualny program nauczania.
  • Zaangażować dzieci do tworzenia własnych obiektów 3D (patrz szkolenia i warsztaty).

Class VR

ClassVR to otwarta platforma, obsługująca wirtualne i rozszerzone treści programowe, a także umożliwiająca uczniom i nauczycielom tworzenie, przesyłanie i udostępnianie własnych treści, tworząc wspólną społeczność globalnych zasobów edukacyjnych. Nauczyciele mogą dodawać wartość do każdej lekcji dzięki szerokiej gamie zasobów tematycznych, a nawet tworzyć, przesyłać i udostępniać własne treści oraz przyczyniać się do tworzenia społeczności globalnych zasobów edukacyjnych z innymi użytkownikami ClassVR.

Roczna licencja dostępu do portalu wirtualnych lekcji.
Licencja umożliwia roczny dostęp do portalu dla nauczycieli zawierającego 14 modułów dydaktycznych takich jak: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, matematyka, sztuka, muzyka, religia, wf, technologia. W portalu znajduje się ponad 1000 gotowych do wykorzystania na lekcji materiałów zawierających wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki. Portal jest systematycznie wzbogacany o nowe treści przez wszystkich korzystających z niego użytkowników. System Class VR to nowoczesne narzędzie do realizacji podstawy programowej umożliwiający kreatywne i ekscytujące nauczanie w nowym wymiarze.

Konfiguracja i szkolenie.

Możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów, którzy skofigurują cały zestaw oraz przeprowadzą szkolenie dla nauczycieli.

Zespół cyfrowej szkoły ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kadry nauczycieli. Dla wyznaczonej grupy możemy przeprowadzić prezentacje oraz szkolenie z wykorzystania zestawu na lekcjach różnych przedmiotów.
Dodatkowo skonfigurujemy Twój zestaw i nauczymy jak zarządzać wyświetlanymi plikami i obrazami 3D.

Po zakończeniu szkolenia nauczyciele dostaną potwierdzenie udziały w warsztatach oraz zestaw materiałów online w formie filmów i instrukcji.