"Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz, albo tego, by głośno marzyć."
J.A. Redmerski

Każdy młody człowiek marzy o tym by zostać znanym blogerem. W naszej naturze leży poznawanie świata i dzielenie się własnymi odkryciami. Dzięki nowej dotacji "Laboratoria przyszłości" każda szkoła będzie posiadać sprzęt do rejestracji dźwięku i obrazu.
Ten zestaw jest idealnym zapleczem dla każdego streamera, youtubera czy vlogera. Wszystkie komponenty zostały dobrane w wybredny sposób, by zapewnić prostą ale też satysfakcjonującą potrzebę bycia reporterem.
UWAGA ! poniższy zestaw spełnia warunki programu "Laboratoria przyszłości".

Wierzymy w Twoją pasję.

Wierzymy w Twoją pasję, kreatywność i sztukę. Chcemy by Twój głos, Twoja wizja, Twoja historia – były widziane i słyszane tak, jak tego chcesz. Nasz zestaw dla vlogerów daje Ci wszystkie narzędzia, dzięki którym możesz zostać profesjonalnym filmowcem.

Przyjazna obsługa.

Kamera do vlogowania w tym zestawie jest uniwersalna i sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji w twoim studiu i w podróży. Jest lekka i łatwa do przenoszenia, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego kluczowego ujęcia.

Bezprzewodowe funkcje WiFi.

Dzięki wbudowanemu Wi-Fi możesz natychmiast udostępniać swoje filmy i zdjęcia, bezprzewodowo przesyłając pliki do telefonu komórkowego, aby przesłać je do mediów społecznościowych.

Perfekcyjny dźwięk.

Dołączony do zestawu mikrofon stereofoniczny jest idealny do uzyskania wyraźnego, czystego dźwięku — wystarczy go podłączyć i pozwolić, by dźwięk zachwycał twoich widzów jakością i czystością. Możesz też skorzystać z dołączonego mikroportu by bezprzewodowo rejestrować dźwięk np. w trakcie wywiadów z bohaterami twoich filmów.

Zestaw Audi Video dla Vloggera.

To uniwersalny zestaw który pozwoli na rejestrowanie filmów, wykonywanie zdjęć,nagrywanie wywiadów, tworzenie vlogów itp.
Zestaw zawiera:

1. Aparat cyfrowy z możliwością rejestrowania filmów,

2. Statyw do aparatu,

3. Mikrofon kierunkowy,

4. Mikroport bezprzewodowy,

5. Gimbal,

7. Lampe LED do oświetlenia rejestrowanej przestrzeni.

Do urządzenia przeznaczone są dodatkowe programy:
 -Easy-PhotoPrint Editor
- Creative Park
oraz wiele innych

UWAGA !
Ze względu na ograniczoną dostępność zestawów, zespół cyfrowa szkoła zastrzega sobie możliwość zastąpienia wybranych elementów zestawu na podobne spełniające wymogi programu "Laboratorium przyszłości".