Zestaw

Programowanie

zestaw startowy
2xMonitor-JimuRobot.
Podstawowe wyposażenie do nauki programowania.

PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA:

• Szlaban automatyczny - rodzaje ruchu.
  • Zajęcia kreatywne - robot przemysłowy.
  • Klub golfowy - odległość,      siła i ruch.
  • Dinozaur - chód czworonożny.
  • Zajęcia kreatywne - robot bioniczny i wiele innych ćwiczeń .

JIMU Trackbot:

Trackbot jest pierwszym robotem Jimu, który nie wymaga specjalnej ładowarki (posiada wejście micro-USB, które pozwala na ładowanie go za pomocą ładowarki do telefonu).
Zestaw zawiera:

• 4 silniczki,
  • 357 klocków,
  • czujnik podczerwieni,
  • programowalną diodę Led (oczko)
  • instrukcja złożenia 2 modeli.

486,18 zł netto

JIMU Ukit Entry

To pierwszy walizkowy zestaw do prowadzenia zajęć z programowania i robotyki w klasach 2-4 szkoły podstawowej. Duża liczba elementów, intuicyjna aplikacja oraz podręcznik nauczyciela zapewnią wiele godzin ciekawych lekcji. Liczne przykładowe ćwiczenia na pewno staną się inspiracją dla prowadzącego zajęcia do przygotowania wielu kreatywnych zadań, rozwijających umiejętności przyszłych inżynierów.

JIMU Astrobot

Pierwszy robot JIMU, który potrafi wyrażać emocje. Wejdź z nim w interakcję, naucz nowych sztuczek, bawcie się i uczcie razem. Wykonuj misje i ocal Astrobota.

• 5 silniczków,
  • czujnik podczerwieni,
  • diody LED,
  • instrukcja złożenia 3 modeli,
  • 371 klocków,
  • głośnik Bluetooth.

730,89 zł netto

JIMU Box: Zestaw do nauki programowania x10

To najnowszy zestaw klocków do budowy interaktywnych robotów z rodziny JIMU. Zaprojektowany do nauki programowania w szkołach podstawowych, zawiera 6 prostych modeli, które każdy zbuduje i zaprogramuje w czasie trwania jednej lekcji. Moduł bluetooth i ogólna dostępność aplikacji JIMU sprawiają, że JIMU BOX sprawdzi się w każdej szkole podstawowej!

JIMU Ukit Advance

Akit Advace jest zestawem zaprojektowanym z myślą o uczniach klas 5-6 szkoły podstawowej. Różnorodność elementów programowalnych umożliwia wykonanie zaawansowanych zadań o wysokim poziomie skomplikowania. Wykorzystanie na lekcjach modeli z tego zestawu pozwoli uczniom zrozumieć działanie takich elementów jak czujnik podczerwieni, głośnik, diody LED czy czujnik dotyku. Praca z zestawem Advanced to idealny wstęp do nauki tekstowych języków programowania.