ZESTAW STARTOWY Programowanie
2xMonitor-JimuRobot.

Nazwa urządzenia Opis Ilość
zainstalowane dodatkowe aplikacje:
- Program do tworzenia wykresów z geometrii,
- Program do bezprzewodowego wyświetlania obrazu              z mobilnych urządzeń Android na ekran monitora.
- Program do bezprzewodowego sterowania oraz               programowania robotów i serwomechanizmów JimuRobot.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania komputera.
Zestaw do nauki programowania:
Ukit Entry Jimu Box Zestaw serwomotorów z mikrokomputerem zawierający łącznie 309 klocków do budowy programowalnego robota.
ZESTAW DLA NAUCZYCIELA

JimuBox
Zestaw serwomotorów z mikrokomputerem zawierający łącznie 116 klocków do budowy programowalnego robota.
ZESTAW DLA UCZNIA.

Zestaw kół lub gąsienic
Zestaw uzupełniający z kółkami lub gąsienicami do budowy robota programowalnego.

Powyższy zestaw służy do nauki programowania w szkołach średnich i podstawowych. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu stworzone konstrukcje można programować przy pomocy monitorów dołączonych do zestawu oraz dowolnych urządzeń mobilnych z systemem Android

W ramach realizacji zapewniamy:

• Darmowe okablowanie niezbędne do uruchomienia całego zestawu.

Zestaw startowy
Programowanie
2xMonitor - JimuRobot

Ten zestaw sprawdzi się nie tylko dla początkujących programistów ale zadowoli także zaawansowanych pasjonatów programowania.
Łącznie klasa może skorzystać z dwóch monitorów gdzie każdy może służyć do prowadzenia klasycznych zajęć lekcyjnych oraz za pomocą specjalnego oprogramowania do bezprzewodowego sterowania i programowania wszystkich mechanizmów i czujników dołączonych do zestawu JimuRobot.
Łącznie w zestawie znajduje się:
- 1 129 elementów konstrukcji,
- 7 mikrokomputerów,
- 16 serwomechnizmów,
- 12 gotowych scenariuszy lekcji,
- 13 gotowych konstrukcji do złożenia,

Pamiętaj, że zyskujesz konkretne korzyści:

• bezprzewodowe prowadzenie zajęć z programowania,
  • wyświetlanie obrazu oraz planszy kodowej na żywo z programowanych konstrukcji na dużym ekranie,
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe programy np. interaktywny układ słoneczny

Otrzymałeś dofinansowanie ?