ZESTAW
interaktywny
REWALIDACJA edusensus OPS

URZĄDZENIE MAGICZNY DYWAN FUNFLOOR
Projektor pracujący w poziomie wraz z komputerem i aplikacją obsługiwaną pilotem.
FunFloor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt.
zainstalowane dodatkowe zasoby:
- program do zdalnego prowadzenie lekcji,
- pakiet zasobów: logorymy, logorytmy, ortorymy, itp.
- 0% VAT dla edukacji.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych I i indywidualnych bez potrzeby posiadania komputera.
W pełni samodzielnie może realizować wiele zadań np.
- indywidualna praca z uczniem na zajęciach rewalidacyjnych,
- zdalna terapia i zajęcia lekcyjne we współpracy z Videoscopem Live,
- prowadzenia klasycznych zajęć lekcyjnych jako tablica do nanoszenia notatek,
Videoscop Live Urządzenie służące do przesyłania obrazu i dźwięku, wykorzystywane między innymi do
- nagrywania dźwięku przy zajęciach indywidualnych z logopedii bezpośrednio z monitora,
- transmisji obrazu i dźwięku w trakcie zajęć zdalnych lub hybrydowych,
- prezentacji czynności manualnych lub doświadczeń w czasie rzeczywistym na obraz monitora,
2 szt..
Komputer OPS i3 z systemem Windows 10 Rozdzielczość 4K, 4 rdzeniowy procesor, karta graficzna Intel HD Graphics 630/ 128 GB RAM SSD. zainstalowany na komputerze OPS 2 szt.
Pakiet podstawowy edusensus Dysleksja Pro: program instalowany na komputerze OPS obsługiwany dotykowo na ekranie monitora. 1 szt.
Pakiet podstawowy edusensus Logopedia Pro: program instalowany na komputerze OPS obsługiwany dotykowo na ekranie monitora. 1 szt.
Pakiet Dyskalkulia Matświat edusensus program instalowany na komputerze OPS obsługiwany dotykowo na ekranie monitora. 1 szt.

Przy zakupie każdego kompletu zapewniamy darmowy zestaw narzędzi i pomocy

• Darmowe szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.

Dla kogo ?

Dla nauczycieli i pedagogów prowadzących zajęcia i terapie rewalidacyjne z zakresu logopedii, dysleksji, oraz terapeutów zajmujących się profilaktyką i terapią zaburzeń umiejętności matematycznych.

Magiczny dywan:
Na podłodze sali lekcyjnej wyświetlany jest obraz o wymiarach 2 x 3m z którym można wchodzić w reakcję dotykową. Aplikacja wyświetla różne mini gry i ćwiczenia, które można aktywować dotykając, skacząc lub przesuwając po podłodze.

Monitory z OPS:
Każdy monitor ma wbudowany komputer OPS z zainstalowanym windowsem 10.
Programy z serii edusensus uruchamiamy bezpośrednio na monitorze i obsługujemy poprzez dotyk na ekranie monitora.

Magiczny dywan zestaw rewalidacji ogólnorozwojowej wspomaga między innymi:
- Spostrzegawczość
- Rywalizację,
- Odróżnianie kolorów,
- Rozpoznawanie cyfr i liter,
- Wspomaganie w poznawaniu języków obcych,
- Percepcję wzrokowo słuchową,
- Refleks,
- Współpracę
- itp.

Pakiet Logopedia Pro to narzędzie multimedialne, które poza wsparciem obszaru językowego łączy w sobie ćwiczenia wielu innych obszarów:

• koordynacji wzrokowej słuchowej,
• wzrokowo-słuchowo-ruchowej grafomotoryki,
• logicznego myślenia, pamięci,
• spostrzegawczości,
• umiejętności klasyfikacji,
• umiejętność kategoryzacji,

Program Dysleksja Pro to:

• kompleksowy materiał pozwalający na prowadzenie terapii zgodnej z promowanym w literaturze wzorcem planowania i programowania pracy korekcyjno-kompensacyjnej,
• blisko 1000 ćwiczeń, ponad 400 kart pracy do wydruku oraz 60 filmów przedstawiających ćwiczenia ruchowe,
• moduły wspomagające ocenę przyczyn i skalę trudności szkolnych
• aplikacja umożliwiająca m.in. przeprowadzenie diagnozy pedagogicznej i zapis jej wyników, śledzenie postępów oraz tworzenie i zarządzanie bazą uczestników zajęć,
• wysokiej jakości TABLET , stanowiący wyposażenie dodatkowe
(UWAGA!: tablet do wykorzystania z dodatkowymi pomocami dydaktycznymi umieszczonymi na karcie MicroSD),

Pakiet dyskalkulia MatŚwiat – TERAPIA PEDAGOGICZNA to:

• obszerny produkt dla dzieci z dyskalkulią, opracowany przez europejskich specjalistów,
• 5 części, tysiące ćwiczeń interaktywnych, ponad 1300 kart pracy,
• inteligentna aplikacja – materiał treningowy dobierany wedle umiejętności dziecka,
• materiał realizujący jednocześnie zagadnienia z edukacji przyrodniczej.

UWAGA !
Jeśli chcesz zobaczyć działanie zestawu w praktyce umów się na darmową prezentację.
kontakt.

Otrzymałeś dofinansowanie ?