littleBits Arduino coding kit

Zestaw littleBits Arduino coding kit pozwala i majsterkowiczom-nowicjuszom i profesjonalnym twórcom prototypów na wstęp do programowania. Możesz teraz tworzyć i programować swoje wynalazki bez płyty prototypowej, lutowania i kabli (chyba, że chcesz!).

Twórz programowalne wynalazki i ucz się podstaw programowania!

Co otrzymasz:

• 3 wynalazki (plus tysiące dodatkowych online i w aplikacji!)
  • 8 Bitów i 3 akcesoria
  • 24 stronnicowy przewodnik po tworzeniu wynalazków

446,34 zł netto

littleBits CloudBit Starter Kit

CloudBit Starter Kit pomaga wejść do świata inteligentnych urządzeń i wynalazków IoT - bez jakiegokolwiek programowania, lutowania czy kabli, a także pozwala na łączenie fizycznych rzeczy z usługami internetowymi oraz Internetu rzeczy (takimi jak jak Gmail, serwisy Social Media, IFTTT).

Co otrzymasz:

• 5 projektów wynalazków online (plus tysiące innych przygotowanych przez użytkowników)
  • 6 Bitów, które dadzą Ci dostęp do świata potężnych, podłączonych do Internetu urządzeń w tym; moduł cloudBit, kabel USB, dioda LED, silnik servo, włącznik dźwiękowy, przycisk.
  • Akcesoria do budowy wynalazków takie jak zasilacz sieciowy, 2 płytki montażowe, kabel USB 1.5m, części do budowy.
  • 4 gotowe szablony wynalazków w tym np. sekretny sejf oraz alarm przeciw złodziejom.

552,03 zł netto

littleBits Rule Your Room Kit

Rule Your Room Kit daje dzieciom magiczne zdolności kontrolowania rzeczy dotykiem. Zestaw Rule Your Room w połączeniu z wyobraźnią najmłodszych pozwoli zmienić wszystkie te nudne elementy w dziecięcym pokoju we wspaniałe interaktywne wynalazki.

446,34 zł netto

littleBits Synth Kit

Synth Kit pozwala na tworzenie ciekawych nowych dźwięków, umożliwia zbudowanie własnego, nieskończenie rozszerzalnego i konfigurowalnego  modułowego instrumentu - wszystko to możesz zbudować nawet nie mając żadnej wiedzy na temat inżynierii czy produkcji muzycznej. Synth Kit zawiera w zestawie 12 Bitów, które dzięki użyciu szybkich zatrzasków magnetycznych pozwalają tworzyć układy, takie jak te stosowane w znanych analogowych syntezatorach Korga.

Co otrzymasz:

• 10 projektów wynalazków (plus tysiące dodatkowych online i w aplikacji!)
  • 12 Bitów takich jak głośnik, oscylator i klawiaturę, które pomogą Ci stworzyć naprawdę godne bity.

649,59 zł netto

littleBits Gizmos & Gadgets Kit vol.1

Gizmos & Gadgets Kit Vol.1 to ogromny przybornik wynalazcy, dla ciekawych i pomysłowych umysłów. Zestaw zawiera silniki, koła, przełączniki i wiele innych elementów, pozwalających na zbudowanie różnych ciekawych wynalazków, na przykład takich jak zdalnie sterowany samochodzik, bezprzewodowy dzwonek do drzwi lub maszynę do dmuchania baniek mydlanych.

Co otrzymasz:

• 12 projektów wynalazków (plus tysiące dodatkowych online i w aplikacji!)
  • 15 Bitów i 48 akcesoriów
  • 24 stronnicowy przewodnik tworzenia wynalazków

839,50 zł netto

littleBits Gizmos & Gadgets Kit vol.2

Gizmos & Gadgets Kit Vol.2 to druga edycja ogromnego przybornika wynalazcy, dla ciekawych i pomysłowych umysłów. Zestaw zawiera silniki, koła, przełączniki i wiele innych elementów, pozwalających na zbudowanie różnych ciekawych wynalazków, na przykład takich jak zdalnie sterowany samochodzik, maszynę do dmuchania baniek mydlanych lub wentylator przepowiadający przyszłość.

Co otrzymasz:

• 16 projektów wynalazków (plus tysiące dodatkowych online i w aplikacji!)
  • 13 Bitów i 56 akcesoriów
  • 24 stronnicowy przewodnik tworzenia wynalazków

839,50 zł netto

littleBits STEAM Student Set

STEAM Student Set to zestaw edukacyjny stworzony specjalnie na potrzeby nauczania w szkołach oraz uczelniach wyższych. Stworzony przy współpracy z nauczycielami. Zestaw angażuje uczniów w rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie oraz współpracę. Nie wymaga żadnego doświadczenia aby rozpocząć zabawę.

• 19 Bitów i 47 akcesoriów
  • Ponad 16 godzin nauczania STEAM z 8 angażującymi wyzwaniami i licznymi dodatkami dostępnymi na stronie producenta oraz w aplikacji LittleBits

1300,00 zł netto

littleBits STEAM Education Class Pack

STEAM Education Class Pack jest idealny dla klas i szkół. Class Pack to rozwiązanie pozwalające na nauczanie, polegające na wynalazczości. W wersji dla 30 uczniów w pakiecie znajduje się 10 zestawów STEAM Student Set.

• 190 Bitów i 470 akcesoriów