Einstein Tablet+2

To gotowe narzędzie do prowadzenia doświadczeń i eksperymentów z użyciem tableta jako rejestratora danych oraz wyspecjalizowanych czujników.
Zaprojektowany z uwzględnieniem innowacyjnych programów nauczania, jest przydatnym narzędziem zarówno w laboratorium naukowym jak i w klasie szkolnej.

• W pełni funkcjonalny tablet z Android z wbudowanym laboratorium naukowym,,
  • Zawiera 10 wbudowanych czujników używanych w większości programów nauczania fizyki, chemii i biologii,
  • Umożliwia jednoczesne podłączenie nawet 8 spośród prawie 60 dostępnych czujników zewnętrznych einstein.

Tablet+2 jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem z katalogu produktów einstein. Jest to udoskonalona wersja zwycięzcy prestiżowej nagrody Bett 2014 w kategorii urządzeń cyfrowych i jest całkiem niezależnym urządzeniem. Nie wymaga podłączenia do komputera. Dzięki temu można przeprowadzać doświadczenia i analizować wyniki zarówno w szkole, jak i poza klasą.

Tablet+2 ma aż 10 wbudowanych czujników: UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Jest to bardzo solidna podstawa do przeprowadzania pierwszych eksperymentów oraz ułatwia późniejszą rozbudowę. Tablet+2 posiada cztery porty do podłączania zewnętrznych czujników, a dzięki einstein Splitter liczbę tą można podwoić. Potrafi też analizować dane ze wszystkich 18 czujników jednocześnie, co pozwala przeprowadzać bardzo rozbudowane doświadczenia.

Poza wbudowanym laboratorium naukowym, Tablet+2 jest też zaawansowanym tabletem Android wyposażonym w:

• wyświetlacz pojemnościowym o przekątnej 8,9" cala o rozdzielczości 1200x800
  • 16 Gb wbudowanej pamięci.
  • Dwie kamery (z przodu i z tyłu urządzenia)
  • Dziesięć wbudowanych czujników:
    • UV,
    • światła,
    • temperatury,
    • tętna,
    • wilgotności,
    • przyśpieszenia,
    • GPS/lokalizacji,
    • mikrofon,
    • dźwięku
    • barometr

Urządzenie pozwala również na korzystanie z niego, jak ze zwykłego tabletu z Androidem, gdy laboratorium cyfrowe nie jest używane.

• Ponad 60 czujników Einstein do wyboru
  • Nawet 100 000 próbek na sekundę
  • Darmowe oprogramowanie MiLab oraz Activity Maker
  • Rozwijająca się baza zadań einstein World oraz podręczniki eksperymentów dla nauczyciela

Gwarancja: 1 rok (nie obejmuje baterii).